Tel:
Oky Newstar Technology Co., Ltd
Oky Newstar Technology Co., Ltd

Zestawy startowe, płyta kontrolera, fabryka modułów czujników

Producent programowalnych projektów edukacyjnych DIY

Dom

Oky Newstar Technology Co., Ltd

Kilka słów o nas
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
Chiny Oky Newstar Technology Co., Ltd profil firmy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Oky Newstar Technology Co., Ltd

Oky Newstar Technology Co., Ltd jest spółką zależną od Okystar Technology Group Co., Ltd, która posiada 4 spółki zależne oraz ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników i 50 techników.

Oky Newstar Tech Co., Ltd, zbudowany w 2004 roku. Jest jednym z wiodących eksporterów produktów edukacyjnych dla majsterkowiczów w Shenzhen w Chinach. Po 12 latach rozwoju nasza firma przekształciła się w dużą korporację grupy high-tech integrującą przemysł, technologię i handel. Mając przemysł informatyczny jako naszą główną działalność, utrzymujemy pozycję 10 w branży edukacyjnych produktów dla majsterkowiczów.

3 lata gwarancji na markę gwarantują wysoką jakość i dobre usługi posprzedażne. Cztery zespoły serwisowe (zespół sprzedaży + zespół produkcyjny + zespół testujący produkty + zespół usług posprzedażnych) sprawiają, że pozyskujemy kolejnych długoterminowych partnerów biznesowych na całym świecie. Zawsze staramy się wyróżniać na tle konkurencji dzięki sprawnej komunikacji, usługom dodanym oraz szybkiemu wsparciu technicznemu. W maju 2006 roku Okystar stał się jedną z najlepszych edukacyjnych firm z branży budowlanej w Chinach.

W 2009 roku otworzyliśmy filię w Wenezueli. W 2012 roku zostaliśmy członkiem „Shenzhen Chamber of E-Commerce”. Czekamy na Twoje wsparcie i współpracę korzystną dla wszystkich stron.

Działamy na rynku międzynarodowym od ponad 11 lat. Nasi klienci rozprzestrzeniają się po całym świecie. Zdobyliśmy dobrą reputację od naszych klientów, którzy potwierdzają, że nasze produkty mają najwyższą wydajność w stosunku do ceny.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : OkyNewstar Okystar

Ilość pracowników : 100~300

Coroczne wyprzedaże : 150 Million-200 Million

Rok założenia : 2004

pc Export : 40% - 50%

2004

Oky Newstar Technology jest zarejestrowana w Hongkongu, spółce joint venture OKYSTAR TECHNOLOGY GROUP CO. LIMITED.

Technologia Oky Newstar zlokalizowana jest w Longhua, Shenzhen, w Chinach, stolicy elektroniki użytkowej.

2005

Pozyskujemy zamówienie OEM od Hisence, a także utrzymujemy bliską współpracę biznesową.

W ramach przygotowań do zamówień świątecznych i chińskiego Nowego Roku podwoimy liczbę naszych pracowników do 100 pracowników.

Oky Newstar Technology została uznana przez Hisence za Dostawcę Roku.

Tworzone są dwie nowe linie montażowe. Razem pochodzą z dwoma niemieckimi inżynierami.

2006

Oky Newstar i Sicube podpisują memorandum, aby ustanowić współpracę na poziomie strategicznym.

Wiceprezydent dzielnicy Baoan w mieście Shenzhen, odwiedza naszą fabrykę.

Oky Newstar wprowadza pierwszą markę własną dla Arduino, a my przygotowaliśmy zestaw szkoleniowy dla uczniów Project Board, który jest zalecany do stosowania w wielu kursach, od projektowania obwodów wprowadzających do programowania wbudowanego do starszych projektów. Najlepiej nadaje się do kursów laboratoryjnych wymagających od studentów prototypowania autonomicznego układu elektronicznego lub logiki kontroli interfejsu do procesora.

2007

Oky Newstar wprowadza kilka płyt mikrokontrolerowych dla Arduino, Mikrokontroler na płycie programuje się za pomocą języka programowania Arduino (opartego na Wiring) i środowiska programistycznego Arduino (w oparciu o Processing). Projekty Arduino mogą być samodzielne lub mogą komunikować się z oprogramowaniem uruchomionym na komputerze (np. Flash, MaxMSP, Processing).

2008

Wprowadzono tarczę robota dla Arduino, ta tarcza ułatwia zbudowanie robota kontrolowanego przez Arduino. Osłona mocuje się na zmontowanym podwoziu, podłączając bezpośrednio do zacisków akumulatora i silników, a wtyczki Arduino do osłony, stroną do dołu. Tarcza zawiera podwójne sterowniki silnika, brzęczyk do odtwarzania prostych dźwięków i muzyki, przycisk użytkownika i 3-osiowy akcelerometr i kompas. Podnosi napięcie akumulatora, aby zasilać Arduino, i rozkłada linie wejścia / wyjścia Arduino, przycisk resetowania i diodę LED użytkownika, aby zapewnić wygodny dostęp i pomieścić dodatkowe czujniki do wykrywania przeszkód i krawędzi.

W tym roku rozpoczynamy działalność ODM od klientów zamorskich.

2009

Wraz z szybkim rozwojem biznesu, nasz personel osiąga liczbę 900.

Oky Newstar jest certyfikowany jako fabryka zgodności ISO 9001: 2008. Otworzyliśmy filię w Wenezueli.

2010

Nasz moduł drukarki 3d dla Arduino wychodzi z laboratorium.

Do tego czasu nawiązaliśmy solidne relacje z wybranymi dystrybutorami w Ameryce Południowej, Europie Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.

W wyniku przepełnienia biura i fabryki przenosimy się do nowej fabryki w Longhua w Shenzhen.

2011

Inwestujemy 6 milionów RMB w laboratorium testowe, aby zapewnić najlepszą jakość.

Pomagamy jednemu z naszych europejskich klientów OEM uzyskać certyfikat CE z zewnętrznego laboratorium.

Wprowadzamy linię produktów MCU do starych klientów na targach elektroniki HK.

Oky Newstar Technology przejmuje Sunshine Industrial Design, aby spełnić wymagania klientów OEM.

2012

Wypuszczono nasze inteligentne akcesoria samochodowe, skierowane do uczniów zainteresowanych Arduino.

Składamy kilka wniosków patentowych do SIPO dla naszego finansowego tabletu PC.

Skupiamy się na rynku OEM, w szczególności na rynkach zamorskich.

Staliśmy się członkiem "izby shenzhen e-Commerce".

Nagrodzony jako Najbardziej Wiarygodny Partner z Cube.

2013

Wprowadzamy kilka nowych zestawów do Arduino, do tego momentu opracowaliśmy zintegrowaną linię produktów dla większości modułów, ekranów i czujników dla Arduino.

Usługowe

Produkcja
Oky Newstar dostarcza kompletne rozwiązania produkcyjne dla szerokiej gamy produktów elektronicznych, tabletów, telefonów komórkowych z Androidem, klawiatury Bluetooth, Google TV Box i innych. Możemy dostarczyć wyprodukowane komponenty, które są montowane w twoich obiektach, lub możesz zlecić montaż i testowanie na zewnątrz, a Oky Newstar wyprodukuje kompletny gotowy do wysyłki produkt.

Branding
Branding jest bardzo ważny, ponieważ potrzebujesz łatwego sposobu na odróżnienie swoich produktów od produktów oferowanych przez innych producentów. Znakowanie obejmuje sitodruk na przednich panelach produktowych i pudełkach wysyłkowych, relabelowanie dokumentacji technicznej i inne dostosowania, które czynią twój produkt wyjątkowym. Oky Newstar oferuje markę produktu w ramach standardowych usług produkcyjnych.

Pomoc techniczna
Oky Newstar oferuje pomoc techniczną programistom, którzy wymagają pomocy w kwestiach technicznych. W niektórych przypadkach obsługa cyfrowej ramki do zdjęć OEM zapewnia pomoc programistom, którzy potrzebują pomocy w rozwiązywaniu problemów związanych z rozwojem oprogramowania. W innych przypadkach wsparcie techniczne oznacza wsparcie następnego poziomu dla zespołu wsparcia technicznego. Tak czy inaczej, zespół wsparcia Oky Newstar pokaże Ci, dlaczego jesteśmy oceniani jako najlepsi w branży "przez klientów.

Naprawa produktu
Oky Newstar świadczy usługi naprawy gwarancyjnej zgodnie z warunkami związanymi z gwarancją na produkt. Oky Newstar świadczy usługi naprawy gwarancyjnej komponentów, a także kompletnych systemów. Usługi naprawcze są również dostępne w przypadku napraw poza gwarancją ze standardowymi kosztami części i robocizny.

Ordynacyjny
Oky Newstar oferuje konsultacje przedsprzedażowe, które obejmują analizę techniczną celów produktu. Inżynierowie Oky Newstar pomogli wielu firmom przyspieszyć rozwój swoich produktów i dostarczać konkurencyjne produkty na rynek. Każda konsultacja zawiera zalecenia dotyczące stosowania produktów i technologii w celu osiągnięcia założonych celów. Proces ten rozpoczyna się od konsultacji przez menedżera produktu OEM Oky Newstar.

Firma Zespół

Do 1 października 2013 roku Grupa Okystar ma ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników i 50 techników.

Zespół Oky Newstar oczekuje doskonałości i nie mniej.

Uważamy, że ludzie są najcenniejszym zasobem. Wszyscy pracują, aby zespół był dumny. Motywuje nas nieustanny rozwój osobisty i zawodowy. Wierzymy, że pomagamy sobie nawzajem w osiąganiu tych celów, aby osiągnąć więcej razem, niż to, co moglibyśmy zrobić sami. Zatrudniamy najlepszych, którzy ciągle starają się być lepsi. Oczekujemy, że wszyscy będą wizjonerami, myśląc o krok przed przemysłem i trendami.

Zespół Oky Newstar działa jak jeden, zbliżając się do naszej misji.

Dzielimy jedną misję. Wierzymy, że ta misja zmieni świat i będziemy współpracować, aby go osiągnąć. Zawsze uczymy się, nauczamy i pomagamy sobie nawzajem w realizacji naszej wspólnej misji. Stoimy sobie nawzajem na ramionach i wspieramy się nawzajem, aby osiągnąć więcej. Jesteśmy drużyną.

Zespół Oky Newstar wierzy w obsługę.

Zatrudniamy ludzi, którzy pasjonują się naszą misją i naszą pracą oraz mają udokumentowaną historię usług. Wierzymy, że służenie innym nie tylko promuje postęp społeczny, ale także osobisty rozwój kariery, zdrowie i szczęście.

Zespół Oky Newstar jest godny zaufania.

Zaufanie opiera się na solidnym fundamencie uczciwości, uczciwości i odpowiedzialności. Wierzymy, że zaufanie jest najważniejszym czynnikiem budowania silnego i pełnego pasji zespołu. Wierzymy w otwartą, szczerą, bezpośrednią i pełną szacunku komunikację, aby to wspierać. Wierzymy w branie odpowiedzialności za błędy - jeśli naruszysz wartość, przekaż ją na własność.

Zespół Oky Newstar pracuje mądrze i ciężko.

Jesteśmy świadomi naszych działań, ale niecierpliwie dążymy do osiągnięcia naszych celów. Wykonanie jest poniżej nikogo. Chcemy raczej skupić się na oświetleniu, niż je gasić. Dlatego skupiamy się teraz na ważnej, niepilnej pracy, aby w późniejszym czasie uniknąć nieistotnej, pilnej pracy. Uważamy, że każdy powinien być starterem i finiszerem. Gdy pojawia się nowy problem, nasze motto brzmi: "Działaj teraz, poproś o przebaczenie później".

Zespół Oky Newstar jest oszczędny.

Wierzymy, że bycie oszczędnym wymaga zaradności, co oznacza, że ​​praca jest wykonywana w najmądrzejszy możliwy sposób. Realizujemy zadania bez marnowania czasu i pieniędzy. Wierzymy, że jeśli uda nam się sprawić, że coś się wydarzy z bardzo niewielką ilością, możemy sprawić, że wiele się wydarzy z odrobiną więcej.

Zespół Oky Newstar uważa, że ​​każdy może być liderem i każdy powinien dawać przykład.

Uważamy, że jedynym prawdziwym szkoleniem dla przywództwa jest przywództwo, przywództwo jest osiągane, a nie przyznawane. Wierzymy w przywództwo poprzez działania, które inspirują innych do marzeń, uczenia się więcej, robienia więcej i stawania się bardziej.

Oky Newstar Technology Co., Ltd
Room1105, Block B, Chinto Technology Building, Minzhi Road, LongHua, miasto ShenZhen, prowincja GuangDong, Chiny
Tel:86-755-23578860
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Zestaw startowy dla Arduino dostawca. © 2013 - 2022 diyelectronicskit.com. All Rights Reserved.